Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

O nás

Ak sa Vám páči poznávanie krajiny cez jej tradície navštívte Folklore Garden. Nachádzame sa priamo v historickom centre Bratislavy, hneď pod Michalskou vežou vľavo. 

Príďte k nám a užite si tradičnú slovenskú folklórnu zábavu spojenú s večerou

Precíťte svojim srdcom ducha Slovenska. 

Folklore Garden je jedinečný projekt, ktorý spája kultúrny zážitok – „živú“ ľudovú hudbu, spev a tanec s kulinárskym – formou 4 chodovej večere podľa Vášho výberu, ku ktorej podávame kvalitné slovenské víno, pivo a nealkoholické nápoje neobmedzene. Folklore Garden to je zážitok pre všetky zmysly.

Po 14 rokoch úspešného pôsobenia v Prahe www.folkloregarden.cz  sme sa rozhodli realizovať tento projekt aj v Bratislave  

Vo Folklore Garden sa nikdy nebudete cítiť sami. U nás môžete stretnúť  hostí z celého sveta. V priebehu večera máte možnosť sa aktívne zapojiť, zaspievať si a zatancovať spolu s nami. Naši tanečníci a speváci Vás naučia jednoduché slovenské ľudové piesne a tance. Na záver Vám zahráme aj tú „Vašu“ - vieme zahrať piesne rôznych krajín sveta.

Prísť k nám môžete príjemnou prechádzkou v rámci pešej zóny centra, prípadne autom či autobusom na Hurbanovo Námestie odkiaľ sú to 2 minúty pešo smerom dole po Michalskej.

Naša súčasná kapacita je 50 osôb, ktorú postupne rozširujeme.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek. Stačí zadať Váš e-mail