Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Aj vy ste už niekedy mali problém pri hľadaní ideálneho miesta pre Váš firemný večierok? Miesta, ktoré by ste mali sami pre seba a ktoré by svojou polohou vyhovovalo vašim zamestnancom, ale aj klientom a partnerom? A to všetko za cenu, po zaplatení ktorej nezostanú vášmu rozpočtu len oči pre plač?

 

Práve preto sme sa rozhodli otvoriť neobyčajný priestor priamo v srdci Bratislavy, v blízkosti Michalskej brány s kapacitou od 20 až do 150 osôb. Či už si chcete váš špeciálny event zorganizovať sami vo vlastnej réžii alebo potrebujete pomôcť s cateringom či výzdobou, naše priestory sú pre vás ideálnym miestom, kde nájdete presne to, čo hľadáte. Našim cieľom je, aby ste sa u nás cítili výborne a aby všetko prebehlo presne podľa vašich predstáv.

 

Pomôžeme vám spraviť z obyčajného večera nezabudnuteľný zážitok. Zavolajte nám na číslo +421 940 511 639 alebo napíšte na info@folkloregarden.sk a rezervujte si priestory na váš večierok ešte dnes!

 

Naše WOW

Miesto : Jedinečná pozícia v bratislavskom Starom Meste, ktoré jednoznačne patrí k najkrajším častiam Bratislavy.
Atmosféra :Interiér pôvodnej klenbovej pivnice v kombinácii s originálnymi maľbami vajnorských ornamentov, drevenými a kovovými ľudovými výrobkami a keramikou vytvára jedinečný priestor pre váš event, na ktorý vaši hostia budú ešte dlho spomínať.
Flexibilita : Náš priestor je prispôsobiteľný vašim časovým potrebám, požiadavkám na program a menu, a tak si môžete vytvoriť originálny a na mieru šitý event.
 

Organizujeme:

•                   Firemné akcie a meetingy

•                   Konferencie a prezentácie

•                   Špeciálne večerné párty

•                   Degustácie vín

•                   Súkromné oslavy

•                   Obedy pre skupiny

•                   Svadby

•                   Koncerty

 

Zabezpečíme: catering, dekoráciu, ozvučenie, projekciu, tlmočenie, hudobný program rôzneho druhu atď.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek. Stačí zadať Váš e-mail