Prenájom priestorov

Plánujete zorganizovať špeciálnu udalosť a premýšľate nad vhodnými priestormi na váš event?

 

Svadobná hostina, narodeninová oslava či firemný večierok –  vo Folklore Garden nie je nič nemožné. Máme pre vás vysoko prispôsobiteľné priestory, ktoré vieme upraviť podľa vašich požiadaviek. Nezáleží na tom, akú akciu si u nás chcete zorganizovať, môžete si byť istí, že sa u nás vždy budete cítiť príjemne.

 

Priestory sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy –  len na skok od Michalskej brány. Využite čarovnú atmosféru bratislavského Starého mesta, ktoré je ľahko dostupné a jeho známu polohu ocení každý hosť.

 

Naše priestory pozostávajú z troch oddelených miestností, ktoré si viete zarezervovať samostatne, ale aj všetky tri miestnosti naraz. Celková kapacita priestorov je 150 ľudí. Najmenšia z miestností má kapacitu 30 ľudí, takže si u nás viete zorganizovať i menšie akcie.

 

V prípade, že si event chcete zrealizovať sami, sú k dispozícií samotné priestory, kde je možnosť konzumácie vlastného jedla či pitia. Ak však potrebujete s realizáciou eventu pomôcť, náš skúsený tím je vám plne k dispozícii. Radi vám pomôžeme s cateringom, výzdobou či programom vášho podujatia.

 

Spravte z vášho eventu nezabudnuteľný zážitok. Zavolajte nám na číslo +421 948 917 322 alebo napíšte na info@folkloregarden.sk a rezervujte si priestory na váš event ešte dnes!

 

Naše priestory môžete využiť na:

  • Firemné akcie a meetingy
  • Konferencie a prezentácie
  • Špeciálne večerné párty
  • Oslavy narodenín
  • Súkromné oslavy
  • Svadobné hostiny
  • Koncerty

 

Zabezpečíme: catering, dekoráciu, ozvučenie, projekciu, tlmočenie, hudobný program rôzneho druhu atď.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek. Stačí zadať Váš e-mail