Program

Privítame Vás prípitkom s tradičným slovanským nápojom – medovinou. Medovina nazývaná aj tekuté zlato, je najstarší alkoholický nápoj, ktorý ľudstvo pozná. Je to prírodný produkt, elixír sily a mladosti.

Po usadení Vás moderátori v niekoľkých jazykoch uvítajú a zoznámia s programom. Naši výborní hudobníci, speváci a tanečníci oblečení v ľudových krojoch, Vám počas 2-hodinového programu zahrajú, zaspievajú a zatancujú ľudové piesne a tance z rôznych regiónov Slovenska. Veríme, že budete ich temperamentným a radostným prejavom inšpirovaní a využijete možnosť aktívne sa zapojiť.

Zaspievajte a zatancujte si spolu s nami - Naši speváci a tanečníci Vás naučia jednoduché slovenské ľudové piesne a tance . Na záver Vám zahráme aj tú „Vašu“ - vieme zahrať piesne rôznych krajín sveta.

Súčasťou programu je tradičné slovenské menu, pripravené podľa starých receptov našich babičiek, Servírujeme ho v strede každého stola, čo vytvára atmosféru ľudovej hostiny. K menu Vám prinesieme neobmedzené množstvo kvalitného slovenského vína, piva a nealkoholických nápojov.

Zabávajte sa

Našim hlavným cieľom je poskytnúť našim hosťom prostredníctvom veselej hudby, spevu a tanca možnosť zabaviť sa a uvolniť v príjemnej, veselej atmosfére a odniesť si od nás nezabudnuteľný zážitok.

Atmosféra / miesto

Nachádzame sa priamo v historickom centre Bratislavy, hneď pod Michalskou vežou vľavo. Prísť k nám môžete príjemnou prechádzkou v rámci pešej zóny centra, prípadne autom či autobusom na Hurbanovo Námestie odkiaľ sú to 2 minúty pešo smerom dole po Michalskej.

Špeciálna atmosféra pôvodnej klenbovej pivnice je dotvorená originálnymi maľbami vajnorských ornamentov, drevenými a kovovými ľudovými výrobkami, keramikou.

späť

Tradície Slovenska

Ľudové zvyky a tradície oddávna ovplyvňovali život našich predkov, Mali regionálny charakter, t.j. viazali sa na určitý región Slovenska.... Viac tu: http://slovakia.travel/co-vidiet-a-robit/tradicie-a-gastronomia/tradicie

späť

Tradičná kuchyňa

Tradičné menu je vytvorené z prvkov a podľa receptov tradičnej slovenskej kuchyne

späť

Špeciálne menu

Pripravíme Vám špeciálne menu podľa požiadaviek – vegetariánske, diétne, bezgluténové, halal, košer,...

späť

Pre rodiny s deťmi

Program, jedlo a zábava sú vhodné aj pre rodiny s deťmi. Pre deti do 2 rokov je vstup zdarma, deti od 2-do 12 rokov majú ½ vstupné

späť

Vhodné aj pre hendikepovaných hostí

Prístup je možný aj pre hendikepovaných hostí, ktorí sa k našim priestorom v rámci budovy dopravia výťahom.

späť


Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek. Stačí zadať Váš e-mail